Autolakýrník

Přidejte se do týmu!

Hledáme šikovného autolakýrníka do naší lakovny, s ochotou naslouchat, rozvíjet své schopnosti, dovednosti.

Typ úvazku: Na plný úvazek
Mzda: 50 000 - 60 000 Kč

Celý text

Náplň práce

  • Zajištění kompletního procesu přípravy karoserie před lakováním
  • Čištění, tmelení, broušení a lakování karoserie vozů
  • Výstupní kontrola po lakování

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • Přístup k novým technologiím a technickému vybavení
  • Systémový rozvoj a podpora v osobním vzdělávání
  • Nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • Příspěvek na stravu

Požadavky

  • Vyučení v oboru autolakýrník (u nevyučených v oboru požadujeme doloženou praxi v oboru)
  • Odpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • Pečlivost, smysl pro detail
  • Řidičské oprávnění sk. B

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na cerna@auto-lukas.cz nebo na telefonním čísle +420 604 722 957

Rozjeďte to u nás!

Proč pracovat právě u nás?