Automechanik

Přidejte se do týmu!

V současné době rozšiřujeme náš pracovní tým a hledáme šikovného automechanika.

Typ úvazku: Na plný úvazek
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč

Celý text

Náplň práce

  • Záruční a pozáruční servisní opravy vozů
  • Diagnostika ŘJ vozů
  • Práce na PC - vyhledávání pracovních postupů, el. schémat a náhradních dílů
  • Pneuservis
  • Montáž autodoplňků a příslušenství

Nabízíme

  • Nadstandartní mzdové ohodnocení odpovídající vašemu výkonu
  • Pravidelné produktové školení dle nabíhajících modelů
  • Příspěvek na stravování
  • Slevy na firemní produkty

Požadavky

  • Odborná kvalifikace v oboru automechaniky
  • Praxe v autorizovaném servisu výhodou
  • Znalost práce na PC - diagnostika vozů
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Vysoké pracovní nasazení s časovou flexibilitou
  • Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • Ochotu učit se novým technologiím
  • Trestní bezúhonnost
  • Loajalitu

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na cerna@auto-lukas.cz nebo na telefonním čísle +420 604 722 957

Rozjeďte to u nás!

Proč pracovat právě u nás?