Autoelektrikář

Přidejte se do týmu!

Hledáme šikovného autoelektrikáře, s ochotou naslouchat, rozvíjet své schopnosti, dovednosti.

Typ úvazku: Na plný úvazek
Mzda: 50 000 - 60 000 Kč

Celý text

Náplň práce

  • Ukončené střední odborné vzdělání, nebo vzdělání s výučním listem ze skupiny oborů 26
  • Vyhlášku 50/78 Sb., nebo §6 Elektrotechnik dle Nařízení vlády 194/2022Sb
  • Minimální praxe v oboru 3 roky
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Vysoké pracovní nasazení s časovou flexibilitou
  • Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • Ochotu učit se novým technologiím

Nabízíme

  • Záruční a pozáruční servisní opravy vozů
  • Diagnostika závad elektrického příslušenství osobních a užitkových vozidel
  • Znalost elektrických schémat
  • Samostatné provádění oprav
  • Seřízení a kontrola funkcí všech součástí vozidla
  • Všeobecná technická zdatnost

Požadavky

  • Odborná kvalifikace v oboru automechaniky
  • Praxe v autorizovaném servisu výhodou
  • Znalost práce na PC - diagnostika vozů
  • Trestní bezúhonnost
  • Loajalitu

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na cerna@auto-lukas.cz nebo na telefonním čísle +420 604 722 957

Rozjeďte to u nás!

Proč pracovat právě u nás?